İZMİR BANYO TADİLATI YENİLEME KOMPLE

A dan Z ye Banyonuzu Yeniliyoruz.
İzmir Banyo tadilatı denilince ilk akla gelen banyodaki fayans, seramik, klozet, banyo dolabı, su tesisatı, duşakabin, küvet, elektrik tesisatı, atık su giderleri, vitrifiye aksesuarları vs…

Banyo tadilatında yapılacak işler;

Eski banyo dolabı klozet lavabo küvetin sökülmesi, Kalebodur fayansların kırım sökümü, Kırım sonrasında çıkan molozların atılması, Pis su giderlerinin yenilenmesi, Soğuk su sıcak su tesisatının değiştirilmesi, Elektirik tesisatının değiştirilmesi, Banyonuza kırım sonrasında fayansların uygulanacağı zeminin sıva şap ile düzeltilmesi, İstediğiniz ürüne ve modele göre duvar zemin döşemesi ( seramik, fayans, granit, kalebodur, karo, çini, cam mozaik, btb vs…), Su tesisat ve elektirik tesisat yapı malzemelerinin montaj edilmesi ( banyo dolabı montajı, duşakabin montajı ) Vitrifiye aksesuarları havluluk, sabunluk, tuvalet kağıtlığı, askılık v.s. malzemelerin montajı.

Bu işlerin her biri için ayrı ustaya ve malzemeye ihtiyaç vardır, Bu işlerin her biri ile uğraşmak büyük bir zaman kaybına ayrıca ekonomik açıdan maliyetin yükselmesine neden olmaktadır. Banyonuzun komple tadilatı tek elden güvenilir kaliteli ustalarımızla uygun fiyat kaliteli işçilik hızlı ve zamanında teslimat garantisi ile anahtar teslimi yapıyoruz.

Banyo tadilatı fiyatları keşiften sonra belirlenmesi daha uygun olacaktır

Tadilat onarım bakım tamir yapılacak alanlarda, Özel Tasarımlarınızda, Sistemin düzgün şekilde belirlenmesi, Çalışabilmesi ve çevreye zarar vermeden nasıl yapılması gerektiği konusunda, Maliyet fiyatları, diğer bir çok kriteri değerlendirmek üzere uzman ekibimizden keşif talep edebilirsiniz.

İzmir genelinde banyo tadilat işleriniz için bizi 7/24 arayabilir yada E-MAİLgöndererek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.